کد : 5526-6401      تاریخ : يکشنبه، 15 تير 1393
تعداد بازدید : 2577
Autodesk موتور بازی Bitsquid را خرید
توسعه دهندگان بازی های چندگانه ، از امکانات مدرن و قابل انعطافی برای ساخت موتورها و بازی های 3D با کمک Bitsquid استفاده می کنند که در این راستا کمپانی Autodesk کار خود را با بسیاری از این کمپانی ها ادامه خواهد داد تا نسل جدیدی از بازی ها و موتورهای 3D را وارد بازار کند.

نویسنده و مترجم خبر : سمیرا شیخان

 

 

در هفته ی گذشته در بازار بورس آمریکا سهام شرکت سوئدی Bitsquid  به کمپانی  Autodesk تعلق گرفت. که در همین راستا Autodesk  این توانایی را پیدا خواهد کرد تا بتواند قدرت وامکان بیشتری برای ساخت بازی ها با توجه به امکانات پیشرفته تکنولوژی در فضاهای 3D  داشته باشد.
توسعه دهندگان بازی های چندگانه ، از امکانات مدرن و قابل انعطافی برای ساخت موتورها و بازی های 3D  با کمک Bitsquid  استفاده می کنند که در این راستا کمپانی Autodesk  کار خود را با بسیاری از این کمپانی ها ادامه خواهد داد تا نسل جدیدی از بازی ها و موتورهای 3D  را وارد بازار کند.
Martin Wahlund  مدیر عامل شرکت Fatshark  می گوید : " از آنجایی که ما می توانیم بازی هایی با کیفیت بالا ، با بازه زمانی کوتاه تولید کنیم ، Bitsquid  کلید موفقیت ماست  و ما بسیار هیجان زده هستیم تا ببینیم چگونه Bitsquid  با Autodesk  تکامل می یابد.
در همین راستا موتور بازی  Bitsquid  قادر است ابزار جدیدی برای واقعی تر کردن اجسام 3D برای معماران و طراحان خلق کند، برای تمام کسانی که با اجسام واقعی در طراحی های خود مواجه هستند.
همچنین این تکنولوژی جدید برای افرادی خارج از دنیای بازی نیز گنجانیده شده است از جمله : معماری- فیلم  و…