NEWS /  CG News

۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ دي
تعداد بازدید : 177

اسامی نامزد های اسکار 2020 اعلام شد.

به زودی نود و دومین دوره از جوایز سینمایی اسکار برگزار خواهد شد. این مراسم را بسیاری مهمترین اتفاق در دنیای سینمایی می دانند .
سردبیر سایت: نوید طباطبا ئی فر
به زودی نود و دومین دوره از جوایز سینمایی اسکار برگزار خواهد شد. این مراسم را بسیاری مهمترین اتفاق در دنیای سینمایی می دانند  .در میان فیلم های نامزد شده در اسکار 2020 فیلم های "مرد ایرلندی" ، "انگل" و "جوکر" همان طور که انتظار می رفت در بسیاری از رشته ها نامزد دریافت جوایز هستن و نکته جالب این لیست آن است که، با وجود اینکه  در سال 2019 کارگردان های زن فعالیت بسیاری داشته اند، اما هیچ زنی در لیست نامزد های بهترین کارگردانی مشاهده نمی شود. این مراسم که در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۰ معادل با ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۰ بامداد برگزار خواهد شد.
 
شما می توانید لیست نامزد های اسکار 2020 را در زیر مشاهده نمایید.
 
 
بهترین فیلم:
 فورد دربرابر فراری
مرد ایرلندی
خرگوش جوجو
جوکر
زنان کوچک
داستان ازدواج
1917
روزی روزگاری در هالیوود
انگل
 
 
بهترین کارگردانی:
مارتین اسکورسیزی(مرد ایرلندی)
تاد فیلیپس(جوکر)
کوئنتین تارانتینو(روزی روزگاری در هالیوود)
بونگ جون هو(انگل)
سم مندز(1917)
 
بهترین بازیگر مرد:
آنتونیو باندراس (درد و افتخار)
لئوناردو دی‌کاپری (روزی روزگاری در هالیوود)
آدام درایور (داستان ازدواج)
واکین فینیکس (جوکر)
جاناتان پرایس (دو پاپ)
 
بهترین بازیگر زن:
شارلیز ترون(بمبشل)
اسکارلت جوهانسون(داستان ازدواج)
سیرشا رونان(زنان کوچک)
رنی زلوگر(جودی)
سینتیا ارویو(هریت)
 
 
بهترین نقش مکمل مرد:
تام هنکس (روزی زیبا در محله)
آنتونی هاپکینز (دو پاپ)
آل پاچینو (مرد ایرلندی)
جو پشی (مرد ایرلندی)
برد پیت (روزی روزگاری در هالیوود)
 
بهترین نقش مکمل زن:
لورا درن (داستان ازدواج)
اسکارلت جوهانسون (خرگوش جوجو)
فلورانس پو (زنان کوچک)
کتی بیتس (ریچارد جول)
مارگو رابی (بمب‌شل) 
 
بهترین جلوه‌های ویژه:
انتقام جویان: آخر بازی
مرد ایرلندی
شیرشاه
1917
جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر
 
 
بهترین فیلمنامه اصلی:
چاقوکشی
داستان ازدواج
1917
روزی روزگاری در هالیوود
انگل
 
بهترین فیلمنامه اقتباسی:
مرد ایرلندی
خرگوش جوجو
جوکر
زنان کوچک
دو پاپ
 
بهترین انیمیشن بلند:
بدنم را گم کردم
کلاوس
لینک گمشده
داستان اسباب بازی 4
چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان
 
 
بهترین مستند بلند:
کارخانه آمریکایی
غار
لبه دموکراسی
برای سما
سرزمین عسل
  
 
بهترین فیلم خارجی:
کورپس کریستی (لهستان)
سرزمین عسل (مقدونیه شمالی)
بینوایان (فرانسه)
درد و افتخار (اسپانیا)
اَنگل (کره جنوبی)
 
بهترین فیلمبرداری: 
روزی روزگاری در هالیوود
فانوس دریایی
1917
جوکر
مرد ایرلندی
 
بهترین تدوین:
فورد دربرابر فراری
مرد ایرلندی
انگل
خرگوش جوجو
جوکر
  
 
بهترین موسیقی:
جوکر
زنان کوچک
داستان ازدواج
1917
جنگ ستارگان:ظهور اسکای واکر
 
بهترین صدابرداری:
فورد دربرابر فراری
جوکر
1917
روزی روزگاری در هالیوود
جنگ ستارگان:ظهور اسکای واکر
 
بهترین صداگذاری:
به سوی ستارگان
فورد در برابر فراری
جوکر
1917
روزی روزگاری در هالیوود
 
بهترین طراحی لباس:
مرد ایرلندی
1917
جوکر
خرگوش جوجو
زنان کوچک
روزی روزگاری در هالیوود
 
بهترین موسیقی متن:
جوکر
زنان کوچک
داستان ازدواج
1917
جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر
 
بهترین ترانه اصلی:
داستان اسباب بازی 4
راکت من
موفقیت
یخ زده 2
هریت
 
بهترین چهره‌پردازی:
بمبشل
جوکر
جودی
مالفیسنت: معشوقه شیطان
1917
 
بهترین فیلم کوتاه انیمیشن:
دختر
عشق مو
 Kitbull
خاطره انگیز
خواهر
 
بهترین فیلم کوتاه زنده-انیمیشن:
برادری
ساریا
یک خواهر
پنجره همسایه
باشگاه فوتبال نفتا
 
 
captcha
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.