Circle Training Center
http://www.circletc.com/
کد : n-6415      تاریخ انتشار : سه‌شنبه، 1 ارديبهشت 1394 تعداد بازدید : 2,929
کمپانی Foundry نسخه غیر تجاری نرم افزار Nuke را منتشر کرد.
اگر شما هم علاقه به Compositing ، Edit و به فرجام رساندن یک پروژه CG دارید، Nuke Non-Commercial در خدمت شما است. از آن می توانید در پروژه های شخصی، به روز کردن مهارت، تجربه و تحقیق بهترین استفاده را کنید.

نویسنده و مترجم خبر: محمد علی صیرفی

 

کمپانی Foundry نسخه غیر تجاری ، بدون watermark و مجانی نسخه های Nuke ، NukeX و Nuke Studio را منتشر کرد. این کمپانی انگلیسی هدف خود از مجانی کردن محصولات مذکور را سهولت در یادگیری نرم افزار عنوان کرده است.

اگر شما هم علاقه به Compositing ، Edit و به فرجام رساندن یک پروژه CG دارید،  Nuke Non-Commercial در خدمت شما است. از آن می توانید در پروژه های شخصی، به روز کردن مهارت، تجربه و تحقیق بهترین استفاده را کنید.

 

 

همانطور که گفته شد هدف از مجانی کردن این نرم افزار سهولت در یادگیری است به همین خاطر کمپانی Foundry با ایجاد یک Forum، فضایی را برای پرسش و پاسخ، ارائه نمونه کارها و ترفندهایی که توسط دیگر هنرمندان ارائه می شود، فراهم کرده است که برای دسترسی به آن می توانید به این لینک مراجعه کنید. با این وجود نسخه تجاری و غیر تجاری این نرم افزار تفاوت هایی از نظر دسترسی به قسمت های مختلف آن با یکدیگر دارند که به آن ها اشاره می کنیم.

- با استفاده از این نسخه شما اجازه استفاده تجاری از آن در منزل و یا محیط کار خود ندارید و یا حتی اگر پروژه دانشجویی را با استفاده از Nuke غیر تجاری به سر انجام رسانده اید، اجازه استفاده تجاری از آن را ندارید. شاید بپرسید چرا؟ جواب خیلی ساده است چون شما بهای نرم افزاری که با آن کار کرده اید را نپرداخته اید که بتوانید از آن استفاده تجاری داشته باشید.

- اندازه تصویری که از آن می توانید خروجی بگیرید حداکثر HD(1920*1080) است.

- تعدادی از Nodeها غیر فعال هستند، شامل: WriteGeo node، Ultimatte node ، Primatte node ، BlinkScript node و GenerateLUT node.

- فرمت دو بعدی برای MPEG4 و h264 پشتیبانی نخواهد شد.

- ذخیره سازی داده های رمزگذاری شده و محدودیت اسکریپت نویسی در python.

حالا اگر آماده یادگیری و یا به روز کردن مهارت های خود در نرم افزار Nuke هستید برای دانلود Nuke Non-commercial به این لینک مراجعه کنید.

http://www.circletc.com/ad/6415/کمپانی_Foundry_نسخه_غیر_تجاری_نرم_افزار_Nuke_را_منتشر_کرد_